Що таке сіни в бабусиній хаті?

Вівторок, 20 вересня 2016 02:21 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Ах як добре в бабусиній сільській хаті! Тут все інше: ліжко набагато м’якше міського дивана, піч тепліше батарей, та й, взагалі, життя не така, як в курному мегаполісі. Але тільки от не все зрозуміло в цьому будинку, тим більше, якщо буваєш тут рідко, а живеш у квартирі, де все облаштовано за останнім писком моди і техніки. Ось, наприклад, що це таке? Бабуся сказала, що це сіни й пішла. Але для чого вони?

Сіни, іноді їх називають сіни, являють собою вхідну частину класичної російської хати. Це приміщення не опалюється і не призначене для житла. Сіни виконують кілька наступних функцій:

  1. Вони можуть використовуватися як тамбур, в якому знімають взуття і верхній одяг.
  2. Також в сенцах деякі господарі складають необхідний домашній інвентар, яким не знайшлося місця в будинку.
  3. Сіни нерідко виконують роль розділового бар’єру між вулицею і житловими кімнатами. Цей бар’єр є своєрідним коридорчиком, що захищає людину від вітру і дощу.
  4. Якщо в сінях обладнані полиці, то вони можуть служити чимось на зразок холодильника, куди в демісезонний період господарі будуть складати їстівні припаси.
  5. Також ця частина хати влітку нерідко служить додатковою гостьовою кімнатою.

Якщо намалювати, то приблизно так:

Ось, тепер все ясно. З тим, що таке сіни в хаті розібралися, тепер відправимося на пошуки ще дечого цікавого і невідомого. Але про це наступного разу.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається