У Львові відбудеться перший світовий форум українських суботніх та недільних шкіл діаспори

Понеділок, 09 квітня 2018 06:59 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою з 17 по 22 серпня 2018 року організовує у Львові Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл.

 Про це повідомляє портал української діаспори "Стожари" з посиланням на прес-службу МІОКу.

У програмі Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл - V Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі» 17 серпня та Лабораторія творчих ідей: тренінги, майстер-класи та практикуми 18-22 серпня 2018 року.

Мета конференції – обговорити актуальні питання методики викладання та методологічні і методичні засади викладання УМІ для імплементації її у навчальний процес вищих і середніх навчальних закладів світу.

Мета лабораторії творчих ідей – напрацювання нових ідей та створення навчально-методичних матеріалів для роботи в конкретній школі в конкретному класі за кордоном.

Цільова аудиторія – науковці-українознавці, фахівці з лінгводидактики, викладачі-практики, представники державних органів влади, педагоги суботніх та недільних шкіл з різних країн світу, фахівці з методики викладання предметів українознавчого циклу, зокрема української мови як іноземної, практики новітніх освітніх ініціатив в Україні.

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму до 15 травня 2018 року.

Якщо є охочі взяти участь і в роботі Міжнародної науково-практичної конференції  «Українська мова у світі», і «Лабораторії творчих ідей» – потрібно заповнити обидві форми.

Реєстраційний внесок для учасників з-за кордону – відсутній.

Проживання та харчування для учасників з-за кордону – безкоштовне.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається