Поблизу міста Caserta в Італії блукає українська жінка. Звати її Наталя. Вона з Коломиї і вже 17 років знаходиться в Італії.
На початку березня у містах Швеції відбулася низка заходів із вшанування пам’яті Пророка Українського Народу – Т.Г.Шевченка.

Шевченківські дні в Естонії

Понеділок, 12 березня 2018 08:20 Автор
Шевченківські дні для українців Естонії вже майже півтора десятиріччя поспіль розпочинаються біля Шевченківського дуба, який був посаджений у Таллінні 14 жовтня 2004 року Конгресом українці Естонії.
11 березня 2018 року в Кафедральному соборі де ла Альмудена, головному соборі Архієпархії Мадрида, відбулась поминальна Божественна Літургія пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
У світі стартував II міжнародний флешмоб «Global Shevchenko», що проводиться до Дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка.
27 лютого – 1 березня 2018 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Євген Чолій здійснив робочий візит до Брюсселю, Бельгія, де взяв участь у заходах Європейського Парламенту та зустрівся з високопосадовцями Європейського Союзу (ЄС) з метою посилення підтримки України. 27 лютого…
Українська громада в Нідерландах запрошує відвідати фестиваль голубців, який відбудеться у вересні у рамках щорічного Embassy Festival у Гаазі.
Українські організації у Чеській Республіці засудили обрання головою парламентської комісії з контролю за правоохоронними органами чеського депутата Зденека Ондрачека, представника комуністів, який відвідував ОРДЛО.
Троє школяриків з Української школи "Еллісів" у Норвегії здобули перемогу у міжнародному конкурсі "Змагаймося за нове життя" Леся Українка.
Українські громадські організації діаспори ініціюють в країнах проживання низку заходів, щоб привернути увагу світової та італійської громадськості до «Справи Віталія Марківа» та вимагати від компетентних органів Італії об’єктивності та неупередженості.
У польському місті Любліні буде встановлено пам’ятник греко-католицькому священику, блаженному Омеляну Ковчу, який загинув у німецькому концентраційному таборі у Майданеку. Українського духівника у таборі називали «Парох Майданека».

В Ризі пікетували посольство Росії!

Вівторок, 27 лютого 2018 09:31 Автор
26 лютого 2018 року по всьому світу українці та друзі України провели акції, щоб нагадати світові про четверту річницю окупації Криму.  Представники української громади Латвії не залишилися осторонь. Українці, латиші та росіяни пікетували посольство РФ в Ризі в День спротиву…
25.02.2018 в Сіднеї, відбулася акція започаткована Всесвітнім Рухом Патріотів України - Patriots of Ukraine Worldwide Movement, присвячена 4-й річниці нападу російського агресора на Україну і анексії Криму І ув'язнення письменника і кінорежиссера з Криму Олега Сенцова, якого РФ засудила на…
Кожного разу, коли збираюся в «далеку дорогу», то кілька тижнів перед тим «студіюю» матеріяли про те, що нового цікавого в місцевості де буду, бо постійно в містах щось добудовують, прикрашають будинки. І так і цього разу. Новиною, та ще цікавою…
В столиці Латвії українські та латиські активісти вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та провели флешмоб «Крим – це Україна».
В центрі столиці США, біля Меморіалу Лінкольна, українці Вашингтону вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.