Українка в Америці створює картини з каміння та дерева

Вівторок, 05 червня 2018 05:55 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українка в Америці створює картини з каміння та дерева Фото - Irina Malkmus

Ірина Малкмус із Харкова після переїзду у США відкрила у собі талант художника. Українка малює картини і створює незвичні композиції з дерева, каміння та металу. Її роботи виставляють у галереях, кафе і на мистецьких шоу.

"У Каліфорнію переїхала заради чоловіка-американця, - розповідає Ірина Малкмус. - Познайомилася із ним в одній із кав'ярень Харкова. Там чекала на зустріч із знайомим. Але він зателефонував і повідомив, що прийти не виходить. В цей час офіціант приніс десерт. Показав на хлопця і сказав, що це від нього. Той до мене підсів, почав говорити ламаною російською. Виявилося, він з Америки. Подорожує країнами, любить вивчати мови. Після того почали зустрічатися. А уже через тиждень вирішила жити разом", -поділилась зі "Стожарами" Gazeta.ua

839971 4 w 1000

"Чоловік чекав рік, поки закінчу університет. Після того полетіли в Каліфорнію, де одружилися. Перші кілька років були найважчими, бо зовсім не знала мову. Не могла піти в магазин, замовити старву у ресторані. Скрізь доводилося ходити із чоловіком. Через прогалини в соціальному житті, почала багато малювати. Чоловік сказав: "Вау, у тебе талант". Купив у подарунок набір професійних фарб, кісточок і альбом. До того часу думала, що так можуть усі".

839971 5 w 1000

Художнім технікам Ірина Максимус навчалася самостійно. Також захопилася композиціями із каміння та дерев, які хвилі викинули на берез з океану. Майстриня перетворює їх у витвори мистецтва, не змінюючи початкову форму. Через роки хобі переросло у справу, яка приносить дохід.

839971 1 w 1000

"В одному із кафетеріїв побачила виставку картин якогось художника. Сказала, що також можу показати свої роботи. Через три місяці їх вперше виставили. Дуже раділа, коли три картини купили. Після того почала подавати заявки в галереї, кафе, ресторани, кімнати для дегустацій вина. Коли діти пішли в школу, одна із учителів запропонувала вести художній гурток після уроків. Зараз це моя основна робота. Також іноді роблю в дома майстер-класи для дорослих".

839971 2 w 1000

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається