День музики в Аммані з українською піснею

Понеділок, 25 червня 2018 08:05 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У самому серці Йорданії – у столиці Аммані, відбувся масштабний музичний фестиваль присвячений святкуванню Міжнародного дня музики.

Свято "День музики" вперше відбулося в Йорданії. Організатори заходу планують проводити його щорічно.

Music day main big

Зі сцени, що була змонтована з нагоди свята посеред Бульвару в Абдаллі, у виконанні діточок із гурту «UA-Kids», Влади Лагоди та їх керівника із ГО «Українська Хата в Йорданії» Ольги Завидняк прозвучали зворушливі українські пісні. «Мамина сорочка», «Сіла птаха», «Рушник-ручничок», «Червона рута», пісні, що вже давно стали візитівками української ліричної музики, а також авторські пісні представників української громади не залишили байдужими слухачів.

Музичний виступ гурту відбувся під патронатом Посольства України в Йорданії та за сприяння Посла України в Йорданії Сергія Паська у співробітництві з Міністерством туризму та старожитностей Йорданії та ГО "Українська Хата в Йорданії".

1529912906 24641

Гості свята, серед яких мешканці та гості міста Амман та інших міст Йорданії, представники української діаспори та робітники Посольства України в Йорданії зі своїми сім'ями високо оцінили професійне музичне виконання наших талантів.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається