СКУ набув статусу міжнародної неурядової організації - учасника Ради Європи

Середа, 19 вересня 2018 07:52 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 28 серпня 2018 року Світовий Конґрес Українців (СКУ) набув статусу міжнародної неурядової організації - учасника Ради Європи.

Міжнародні неурядові організації зі статусом учасника формують Конференцію Міжнародних неурядових організацій. Ця Конференція представляє громадянське суспільство в Раді Європи та працює над просуванням представницької демократії. Крім проведення двох щорічних сесій, вона організовує заходи, пов’язані з пріоритетами Ради Європи, - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на СКУ.

Рада Європи надає статус учасника, визнаючи той факт, що незалежні неурядові організації є необхідним компонентом кожного демократичного суспільства, яке гарантує свободу вираження поглядів та об’єднання. Для Конференції Міжнародних неурядових організацій статус учасника відкриває шлях до ініціювання консультацій на теми спільного зацікавлення між міжнародними неурядовими організаціями та органами Ради Європи, а саме Комітетом Міністрів і його допоміжними органами, Парламентською асамблеєю та Конгресом місцевих і регіональних влад Європи.

“Статус учасника міжнародної неурядової організації в Раді Європи, якого набув Світовий Конґрес Українців, дозволить йому більш ефективно продовжувати просування і захист фундаментальних свобод і основних людських прав,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

“Світовий Конґрес Українців буде робити все можливе для виконання обов’язків статусу учасника, позитивного сприяння діяльності Конференції Міжнародних неурядових організацій і Ради Європи  та для просування демократичних цінностей,” – заявила Директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі Марина Ярошевич.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається