Посол України в Естонії подякувала українській діаспорі за допомогу

П'ятниця, 28 грудня 2018 07:50 Автор  Ольга Мельник
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Посол України в Естонії подякувала українській діаспорі за допомогу Фото - Посольство України в Естонії

27 грудня 2018 року посол України в Естонії Мар’яна Беца зустрілася із керівниками українських організацій Естонії. Пані посол висловила подяку українцям Естонії за їх роботу з популяризацію України.

На зустрічі були присутні Голова Конгресу українців Естонії Віра Коник, Президент Асоціації українських організацій Естонії Володимир Паламар та Голова Українського земляцтва Естонії Євген Цибуленко, - повідомляє інформаційний портал української діаспори "Стожари" з посиланням на повідомлення Посольства України в Естонії.

Під час зустрічі Посол відзначила великий внесок діаспори у розвиток української культури, самобутності та української ідентичності в Естонській Республіці. Окремо було висловлено вдячність за участь діаспори у протидії російській агресії та підтримку воїнів ООС і вимушених переселенців в Україні.

У  ході бесіди було також обговорено питання протидії кремлівській пропаганді в Естонії та донесенню до мешканців країни перебування об'єктивної інформації про злочини офіційної Москви на Донбасі. 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається