#SupportSuprun СКУ закликає підтримати Уляну Супрун

Четвер, 07 лютого 2019 08:08 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Світовий Конгрес Українців оприлюднив заяву, у якій закликав підтримати в.о. міністра охорони здоров'я України Уляну Супрун:

"Дорогі українці!

Уляна Супрун та її команда здійснюють кардинальні реформи у сфері охорони здоров'я, які покликані покращити життя громадян України. Важливо забезпечити, щоб ці досягнення не були знищені її опонентами, які хочуть повернути свої корупційні схеми.

Світовий Конґрес Українців дуже цінує та підтримує значні досягнення Уляни Супрун. Ми і надалі будемо підтримувати Уляну Супрун та всіх інших, які прагнуть розбудувати сучасну та процвітаючу Україну.

Не можна дозволяти цим корумпованим силам руйнувати значні досягнення в реформуванні системи охорони здоров'я та сіяти розбрат між українцями в Україні та діаспорі. Україна має заохочувати та створювати умови, щоб усі українці, незалежно від того, де вони народилися, активно долучалися до розвитку успішної, демократичної та європейської України.

Дякуємо Президенту України, Голові Верховної Ради України, Прем’єр-міністру України та всім, хто активно підтримує Уляну Супрун.

Закликаємо депутатів Верховної Ради України проголосувати за призначення Уляни Супрун Міністром охорони здоров’я України", - йдеться у заяві.

1 коментар

  • Коментувати Галина Грепиняк Четвер, 07 лютого 2019 10:10 Автор Галина Грепиняк

    Ульяна Супрун принесла геноцид в Україну,геноцид

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається