Розкрито таємницю загадкової української співачки з янгольським голосом з Риму...

П'ятниця, 19 січня 2018 08:45 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(8 голосів)
Софія Чайка співає на Віа деї Кондотті, Рим Софія Чайка співає на Віа деї Кондотті, Рим

Вже тиждень не вщухають пристрасті навколо відео, на якому молода дівчина з неперевершеним янгольським голосом співає відому неаполітанську пісню "Torna a Surriento" на Віа деї Кондотті у Римі.  "Стожарам" вдалося з'ясувати цікаві подробиці щодо особистості юної співачки.

Історію про появу цього відео,"Стожари" розповідали раніше. Італієць Bruno Vallo, зачарований співом українки розмістив відео на своїй сторінці у Facebook. Зокрема він повідомив, що зустрів чарівну співачку на Віа деї Кондотті у Римі та зробив запис з відстані 4 метри: "У неї чарівний голос", - зазначив він. Це відео одрауз наюуло шаленої популярності. 21 мільйон переглядів та тисячі коментарів. Чарівний спів розбурхав жваві обговорення та навіть суперечки "що робила ця прекрасна співачка на вечірній римській вулиці, звідки вона, як її звати, чим займається".

Як з'ясувалося, цією прекрасною співачкою виявилася львівянка Софія Чайка.

Встановити імя загадкової співачки допоміг радіоведучий радіо "Львівська хвиля» Тарас Гаврик: «Софія Чайка, дівчина зі Львова. Вийшла на вулиці Рима, щоб заспівати оперний твір, і сколихнула інформаційний простір Італії. Давайте підтримаємо Софію і в Україні», - написав на своїй сторінці в Facebook.

В той же час небайдужі користувачі Facebook продовжували дискутувати, з приводу того, що змусило Софію співати на римській вулиці - бажання поділитися своїм талантом, чи необхідність заробити на життя. На сьогодні відомо, що Софія перебувала у Римі на відпочинку, на сьогодні -студентка 3 курсу Львівської музичної академії. Вочевидь, її неперевершений голос - родинний талант, оскільки її рідна тітка -  Чайка Володимира Павлівна (померла у 2015 р у м. Львів) —  українська оперна співачка, володарка лірико-колоратурного сопрано, яка останні роки свого життя присвятила викладанню співу у музичній академії.

Пропонуємо ще раз насолодитись чудовим співом.

 

1 коментар

  • Коментувати Ihor Вівторок, 06 лютого 2018 19:25 Автор Ihor

    Добрий день. Я дуже добре знав Володимиру Павлівну і дуже добре знаю її родину. Але племінницю Софію не памятаю. Можу я знати звідки така інформація? Дякую.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається