Всі новини

Україна отримала безвіз із Катаром
23 березня о 14-00 у читальній залі Центрального державного архіву зарубіжної україніки (м. Київ, вул. Солом’янська, 3) відбудеться відкриття документальної виставки «Ми не розлучались з тобою, Україно!».
17 березня 2018 року в Ростовському обласному будинку народного мистецтва із залученням культурних осередків української громади консульського округу у рамках щорічного фестивалю „Шевченківська весна” проведено низку заходів із вшанування пам’яті та творчості Т.Г.Шевченка.
18 березня 2018 р. виповнилося чотири роки з того часу, як Російська Федерація, грубо порушивши міжнародне право, незаконно окупувала Крим - невід'ємну частину території Української держави, а потім розпочала військові дії на Сході Україні.
Нещасний випадок на виробництві у данському сільському господарстві забрав життя українця Миколи Макаренка. Втім  вдова так досі й не отримала від данської влади компенсації за втрату чоловіка і годувальника сім'ї. 

Молодіжний лідер СКУМО. День перший

Понеділок, 19 березня 2018 11:08 Автор
СЛОВО ВІД ЯРОСЛАВА КОПЕЛЬЧУКА.
А чи знаєте, що на півдні України є єдине в Східній Європі шведське село? Так-так, ви не помилилися – саме шведське.  Шведи з українського села Зміївка майже 230 років зберігають у херсонських степах свою національну культуру і приймають в гості…

"Кіборгів" показали у Конгресі США

Понеділок, 19 березня 2018 09:57 Автор
14 березня фільм Ахтема Сеїтаблаєва "Кіборги", присвячений захисникам Донецького аеропорту показали американським конгресменам. У кінотеатрі на Капітолійському пагорбі для перегляду фільму зібралися законодавці, дипломати та журналісти. Фільм представили режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв, продюсер Іванна Дядюра, а також герой України, колишній…
У Стамбулі встановлено місце поховання сотника армії УНР, співробітника Посольства УНР у Стамбулі, громадського діяча Миколи Забілло та його дружини Катерини – бунчужної полку кінноти армії УНР. Як повідомляє Генеральний консул в Стамбулі Олександр Гаман, відновити приховані сторінки української історії…
У столиці Казахастану буде встановлено пам'ятник Великому Кобзарю - Т.Г.Шевченку.
4 квітня цього року має бути оприлюднений вирок суду у справі фільму “Україна: маски революції” від "кремлівського" режисера Поля Морейри проти перекладачки Анни Чесановської.
Українці з Хмельницького переїхали до Варшави та відкрили там найменшу кав'ярню в Польщі.
За 9 днів II Паралімпійських ігор у Пхьончхані українці завоювали 22 нагороди: 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.
Навчальну програму факультативних занять "Українська мова" для 5-9 класів шкіл з білоруською та російською мовами викладання затвердило міністерство освіти Білорусі.
За допомогою сервісу Google Earth фахівці неодноразово знаходили щось таємниче і загадкове на території Антарктиди.